Out of stock!
Enter your email to be informed when this product arrives:


Send Close
Out of stock!
Enter your email to be informed when this product arrives:
Send Close
SOHO Butterfly Metaal Haar Clip  - Zilver
SKU: 4966
ID: 5093
Waarom winkelen bij FashionGirl?
  • Snelle levering - 2-4 dagen
  • Meer dan 60,000 tevreden klanten
  • Laagste prijzen - Grootste assortiment
  • 14 dagen bedenktijd
  • Beste prijs garantie
  • Veilige betrouwbare betaalmethodes
300.000+ tevreden klanten

Zilveren Haarclip Libelle – SOHO Metaal met Kliksluiting

Aantal:
€ 15,00€ 19,90Bespaar 25%
Op voorraad — vandaag verzonden
Verwachte levering: 6–8 oktober
Veilig afrekenenSSL-versleuteld
Snelle leveringVerzending met tracking
Eenvoudig retourneren30 dagen retourrecht
Ideal Visa Master Paypal Klarna + meer
Zilveren Haarclip Libelle – SOHO Metaal met Kliksluiting

Zilveren Haarclip Libelle – SOHO Metaal met Kliksluiting

€ 19,90 € 15,00

SOHO metalen haarklem met libelle in zilverkleur

Geef je kapsel een sierlijk accent met deze zilverkleurige haarklem van SOHO. Het libelleontwerp maakt van een eenvoudige haarlook iets bijzonders en past mooi bij zowel je dagelijkse outfit als een feestelijke look.

Gebruik de haarklem als finishing touch bij verschillende haarstylingen, bijvoorbeeld met een deel van je haar opgestoken. Dankzij de kliksluiting maak je de klem eenvoudig vast, zodat je snel een verzorgd geheel creëert.

Waarom kiezen voor deze haarklem?

  • Sierlijk libelleontwerp: De libelle geeft je kapsel een speels en elegant detail.
  • Makkelijk te combineren: Het zilverkleurige metaal staat mooi bij casual kleding én bij een feestelijke outfit.
  • Handige kliksluiting: Je opent en sluit de haarklem eenvoudig wanneer je je haar in model brengt.
  • Veelzijdig te stylen: Gebruik de klem in verschillende kapsels en wissel je look af zonder ingewikkelde styling.
  • Compact formaat: Met een lengte van 6 cm en een hoogte van 5 cm neem je de haarklem makkelijk mee in je tas.

Specificaties

  • Merk: SOHO
  • Model: 4966
  • Producttype: Haarklem
  • Ontwerp: Libelle
  • Materiaal: Metaal
  • Kleur: Zilverkleurig
  • Sluiting: Kliksluiting
  • Lengte: 6 cm
  • Hoogte: 5 cm

Bekijk alle Haaraccessoires
Bekijk alle Haarsieraden

Klantbeoordelingen
4.4 (12 beoordelingen)

Nieuwste

Gemma

5 / 5
Geschikt voor het doel waarvoor ik het heb gekocht

Ik gebruik dit vooral voor het doel waarvoor ik het heb gekocht. Het is eenvoudig, maar het werkt precies zoals ik had gehoopt.
Vertaald uit 🇬🇧fashiongirl24.co.uk

Suvi

4 / 5
Handig voor dagelijks gebruik

Ik gebruik dit voornamelijk voor het doel waarvoor ik het heb gekocht. Het is bovenal praktisch, en dat vind ik belangrijk. Ik vind deze kleur ook mooi: zilver. Niet helemaal perfect, maar zo goed dat ik het opnieuw zou kopen.
Vertaald uit 🇫🇮fashiongirl.fi

Noa

5 / 5
Werkt goed waarvoor ik het gekocht heb

Bij mij komt het vooral van pas waarvoor ik het gekocht heb. Ik pak het vaker dan ik van tevoren dacht.

Susanna

5 / 5
Ik gebruik het vaak

Ik heb dit speciaal voor dagelijks gebruik gekocht. Het formaat past goed bij mijn behoeften.
Vertaald uit 🇫🇮fashiongirl.fi

Lily

5 / 5
Elegante haarclip met libelle - Deze haarclip is werkelijk schitterend. De prachtige zilveren kleur geeft elk kapsel net dat beetje extra, of ik nu voor een casual look ga of me wat netter kleed. De kliksluiting zit heel stevig, waardoor mijn haar de hele dag perfect op zijn plaats blijft zitten.
Vertaald uit 🇬🇧fashiongirl24.co.uk

Meri

5 / 5
Ik gebruik het vaak

Ik heb hier veel plezier van gehad in het dagelijks gebruik. De zilveren kleur was voor mij een goede keuze.
Vertaald uit 🇫🇮fashiongirl.fi

Floor

5 / 5
Fijn voor dagelijks gebruik

Ik gebruik het vooral als ik het graag eenvoudig houd. Simpel, maar precies wat ik zocht.

Manon

1 / 5
Handig voor dagelijks gebruik

Bij mij thuis gebruik ik het vooral als ik zin heb in iets eenvoudigs. Het is nog steeds bruikbaar, maar ik had er iets meer van verwacht.
Vertaald uit 🇫🇷fashiongirl24.fr

Lotte

5 / 5
Werkt goed

Bij mij komt het vooral van pas voor dagelijks gebruik. Het formaat werkt goed voor hoe ik het gebruik.

Minna

4 / 5
Over het geheel genomen goed

Ik heb hier veel aan gehad als ik het simpel wil houden. Het formaat past goed bij mijn eigen gebruik.
Vertaald uit 🇫🇮fashiongirl.fi